prodej kvalitních stavebních pouzder JAP
studio interier

o společnosti

Firma STUDIO INTERIER - JANÍČEK, s.r.o. byla založena Tomášem Janíčkem a působí na českém trhu již od roku 1999. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž dveří a zárubní všech systému otevírání včetně prosklených dělících stěn.

Naši činnost doplňuje sortiment stavebních pouzder JAP, které si můžete u nás prohlédnout a to hned ve všech nabízených variantách. Stavební pouzdra si můžete objednat přes internetový obchod nebo i telefonicky na naší infolince. Garantujeme nejen nízké ceny, ale i krátké dodací lhůty. Stavební pouzdra JAP Vám dodáme do 2 – 3 dnů ve standardním provedení a do 5 - 7 dnů v atypickém provedení a to po celé České republice zdarma.

Rádi Vás také přivítáme v našem showroomu v Mladé Boleslavi, kde máme vystaveno na 250m2 přes 120 typů dveřních křídel a zárubní značek SAPELI a PORTA DOORS.

Studio Interier - prodejna

Sídlo firmy:
STUDIO INTERIER-JANÍČEK, s.r.o.
Ivana Olbrachta 49/10
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
IČ: 247 35 361
DIČ: CZ247 35 361

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 169956

infolinka linka email Ceník stavebních pouzder JAP cerifikovaný prodejce dveří a zárubní sapeli

NOVINKY

Nadstandardní provedení dveří bez příplatku! Získejte v nové akci SAPELI zcela zdarma designové provedení dveří dle Vašeho výběru..
AKCE PORTADOORS na oblíbenou kolekci dveří Porta KONCEPT se slevou až 25%. Navštivte náš showroom a prohlédněte si všechny modely dveří a zárubní Porta KONCEPT..
Ceník stavebních pouzder JAP, bezobložkových pouzder JAP a posuvných systémů jsme vložili ke stažení zde.
Prohlédněte si nabídku dveřních systémů pro kompletní sjednocení Vašeho interiéru. Více informací naleznete zde: DVEŘNÍ SYSTÉMY.cz.
Představujeme Vám tichý doraz JAP ke stavebním pouzdrům, který zajisti plynulé a tiché dovření dveří bez bouchnutí! Více informací naleznete ZDE.
Většinu stavebních pouzder držíme skladem k okamžitému odběru, kontaktujte naše obchodní oddělení pro více informací.
VZORKOVNA: Ptácká ul. 294, Mladá Boleslav - 293 01, telefon: 326 701 075 | Facebook | YouTube

Dodáme a odborně namontujeme interiérové dveře Sapeli, které dodají Vašemu interiéru moderní design a styl.  :   Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma!  :  Prodejní centrum SAPELI pro regiony Praha, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín, Liberec. Navštivte náš showroom.  :  Skleněné stěny jako moderní prvek do vašeho domova. Celoskleněné stěny a dveře vyrobíme i ze supermoderního Grafoskla.  :  Nabídka dveřních systémů pro sjednocení designu vašeho interiéru. Vyberte si u nás dveřní systémy firem JAP, SAPELI, PORTA DOORS nebo M&T Technology.